sobota, 20 września 2014

Cytaty od czytelników

Serio? Liczyłam na więcej cytatów, ale dziękuję za tyle, ile dostałam. Doceniam to, bo chciałabym, żeby między piszącymi - mną i Jal - a odbiorcami - Wami - była jakakolwiek współpraca. Dziękuję Tsuki (Leeel, to ta Tsuki, dziewczyno, kocham Twoje opa o Naruto [tylko po te sięgnęłam] ;-;, tak, to wszystko D:) i Tabithie (tak to się odmienia?) za cytaty. A oto one:

"- Kevin. Myśli​sz, że istnieją ​demony?
- Istnieją. Demo​ny zawsze próbuj​ą zniszczyć czło​wieka.
- Nie o takie de​mony mi chodziło​. Bardziej ludzk​ie niż ludzie i ​łaskawsze od ani​ołów."
William i Kevin - Makai Ouji: Devils and Realist (od Tsuki)


"Fałszywe łzy mogą ranić innych, fałszywe uśmiechy mogą ranią nas samych." - C.C. - Code Geass
"Te dziewczyny to piksele, dane. Wiem o tym. Ale jak opisałbyś dziewczynę, która Ci się podoba? Proteiny? Wapń? Bezsensowna kłótnia. Najważniejsza jest miłość!" - Katsuragi Keima - Kami nomi zo shiru sekai
"Słabi są zawsze mocni w słowach a potężni giną za tych słabych"
"Umrzeć możesz w każdej chwili to życie wymaga prawdziwej odwagi" (od Tabithy, niestety nie przypomniała sobie ani postaci ani serii do ostatnich dwóch)


Plus prośba do czytelników. Dawajcie pomysły na noty. O czymkolwiek. Chciałabym, żeby blog jak najbardziej Wam pasował, co za tym idzie - powinniście mieć swój wkład. Jeśli chcecie o czymś przeczytać na temat A&M, dajcie pomysł w komentarzu, a ja postaram się napisać o tym kolejną notkę. (Przepraszam za sformatowane cytaty, nie mam siły, żeby już to zmieniać)

3 komentarze:

 1. Szkoda, że tak mało osób przysłało swoje cytaty. T.T

  OdpowiedzUsuń
 2. AWKWARD~~ xd
  Samo Tsuki starczy, to "TA" nie potrzebne xdd
  może się reklamujcie gdzieś? spisy, blogi itp? Zamówcie szablon, niech bd jakiś prze chuj. Ten jest okej, ale bardzo prosty. Ale reklama przede wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne cytaty. Sama chciałam wysłać jakiś ale niestety zabrakło czasu ;-;

  OdpowiedzUsuń